12 Nisan 2008 Cumartesi

YAKIŞIKLI OĞLUM

BENİM YAKİŞIKLI OĞLM.BUGÜNLERDE İKİ DİŞİ BİRDEN PATLADI .ONA RAĞMEN FOĞTOGRAF MAKİNASINI GÖRDÜMÜ GÜLMEDEN DURAMIYOR.RABBİM SENİ HEP GÜLDÜRSÜN O GÜZEL YÜZÜN HİÇ SOLMASIN.AMİİİN. ANNE ANNE DUR ÇEKME ÜSTÜMÜ BAŞIMA BİR ÇEKİ DÜZEN VEREYİM.SONRA KIZLAR BEĞENMEZ .BAK GELİNSİZ KALIRSIN.BUGÜNDE AMMA YAKIŞIKLIYIM YAA.ÇEK ANNE ÇEK. AHMET EFE NEREYE BAKIYOR:TABİKİ MAÇA ANNE NEREYE OLACAK.BİR DAKİKA ŞU GOLLERİ KAÇIRMAYAYIM AKŞAMA BABAM GELİNCE ANLATİRİM BİRAZ SOHBET EDERİZ.HADİ BE OĞLUM OYLE Mİ VURULUR TOPA YA.BEN BİR BÜYÜYEYİM DE GÖSTERİRİM SİZE FUTBOL NASIL OYNANIRMIŞ.TÜH BE YİNE KAÇIRDILAR.NEYSE BU MAÇ İZLENMEZ ARTIK .BEN YİNE POZ VEREYİM ANNEME.

ÇEK ANNE BEN HAZIRIM.YAKİŞIKLI OLDUM MU.MAŞALLAH DEMEYİ UNUTMAYIN HA.DUR Bİ ŞÖYLE DE BAKAYIM ANNE GÜZEL ÇEK BAK SON POZUM .BU GÜNLÜK BU KADAR YETER. MAŞALLAH,MAŞALLAHOĞLUM SANA TÜÜ,TÜÜ ANNESİNİN KARA KUZUSU.YERİM BEN SENİ BİDANEEEEEMMM...3 yorum:

gelincik dedi ki...

MAŞALLAH MAŞALLAH çok tatlısın minik kuş yerim seni şimdi yanında olsam o yanaklarını sıksam, pekde güler yüzlü amanda aman ALLAH nazarlardan saklasın SEVDİKLERİYLE BİRLİKTE HAYIRLI SAĞLIKLI MUTLU uZUN BİR ÖMÜR VERSİN İNŞALLAH arkadaşım, sabah sabah yüzündeki o neşeyi görünce bende neşelendim birden allah eksik etmesin amin

akasyakokusu dedi ki...

ayyy ayyy yerim senin karakuzunu...kara mara değil o...teyzoşu yesin öpsün onu..gııdı gıdı yapsın...tüüü tüü nede güzel gülmüş benim büyük oğlum gibi çıkmış fotolarıı..
canımsın delidana gibiyim salonun şeklini değiştim kabalarını yaptım vitrin içi duruyo kıza çay yap dedim..bari onu becersin dimi..çayımı alınca buraya koştum..lalezarda gördüm koştum geldim sanaa...hadi öpüyorum senide teyzoşlarıdaa...

akasyakokusu dedi ki...

canım benim günaydın..ne demek canım aşkolsun..o an bende tam burdaydım cboxun dan yazışırdık msn gibi.ondan dedimdi..
canımsın oğlan kahvaltıda lensini takam şunun en küçüğü 6.yı 10 geçe aşağıya iniyor servis alıyor..bol bol öptüm..

OĞLUMUN EN SEVDİĞİ REKLAM

FEEDJIT Live Traffic Feed