14 Şubat 2009 Cumartesi

ÖDÜL


Arkadaşlar bloglar arasında "sevdiğim blog ödülü "verilmeye başlanmış.Sağolsun sevgili arkadaşlarım, hercai58,eminedantelörgü,gülpınarı.Beni en çok sevilen, beğenilen blog ödülüne layık görmüşler.Çok teşekkür ederim arkadaşlar beni çok mutlu ettiniz.

Bu ödülü vermenin 3 kuralı varmış:

1-Seni ödüllendiren blogun linkini vermek

2-Bu ödülü verdiğin 7 bloğun linkini vermek

3-Seçilen blog yazarlarını durumdan haberdar etmek

1.inci kuralı yeine getirip bana ödül veren arkadaşlarımın blog linklerini verdim

2.inci kural : ödül verdiğim arkadaşlarımın linklerinurişim

yaseminlerim

göznurumuz

edaca

örgüsepetimdekiler

makhina

iclalçanakkaleAslında beğendiğim bir çok site var ama kural gereği 7 tanesinin linkini vermem gerekiyormuş.Şimdi sıra geldi üçüncü kurala:3-Seçilen blog yazarlarını durumdan haberdar etmek.

8 yorum:

Nur Kılıç dedi ki...

Teşekkür ederim nazik düşüncenz için :) aldı ödülümü sizide çok öptüm gidiyorum by by...

orgusepetimdekiler dedi ki...

canım teşekkür ederim.benide bu blogları arasında gösterdiğin için. hayırlı geceler

ELBİSTANLI dedi ki...

Uzaklardan bir dost buldum, kalpten kalbe köprü kurdum, yüreği sevgi dolu, yolu mutluluk yolu sevdiği kadar sevilsin, o dost asla ÜZÜLMESİN..güzel bir haftaya başlaman dileğiyle hayırlı geceler canım..

iclal dedi ki...

Ödülün için teşekkür ederim beni onurlandırdın. İyi akşamlar dilerim.

sevil dedi ki...

Bu bir duyurudur :eger daha önce yolladıysam kusura bakma arkadaşım ne kadar cok duyurulursa o kadar cok katılım olacaktır şimdiden bu duyurumu yayınladıgın için tşk ederim

MERHABALAR CANIM ;ARTIK GELENEKSEL HALE GETİRMEYİ PLANLADIĞIMIZ İSTANBUL BULUŞMALARININ 4 .SÜNÜ GERCEKLESTİRECEGİZ DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN 7 MART 2009 SAAT 14:30 DA İ ÜSKÜDARDA YÖRE ALIŞVERİŞ MERKEZİ (ADRES:Ahmediye Meydanı (Katlı Otopark Yanı) Üsküdar / İstanbul )‘DA BULUŞACAGIZ SENİDE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIM .DAVET ETMEYİ UNUTTUGUM YADA YETİŞEMEDİM TÜM İSTANBULDAKİ SİTE SAHİBİ DOSTLARIM HEPİNİZİ BEKLİYORUM GELMEK İSTERSENİZ EGER YORUM KISMINA TELEFON VE İSİMLERİNİZİ BIRAKMANIZ YETERLİ OLACAKTIR İSTERSENİZ MSN ADRESLERİNİZİDE YAZABİLİRSİNİZ. YORUMLARIM ONAYLIDIR VE KESİNLİKLE YAYINLANMAYACAKTIR. LÜTFEN BANA OLUMLU YADA OLUMSUZ YORUM BIRAKINIZ
SEVGİLER BİRDEMLİKSOHBET SEVİL

edaca dedi ki...

canım çok teşekkür ederim ödülün baaşım üstüne aldım ve çoook sevindim diğer çok güzel örgü yapan arkadaşların yannda kendi adımıda görmek beni çok mutlu etti...herzaman beklerim bende sık sık geliyorum zaten...

ELBİSTANLI dedi ki...

Yine geldim yeni dua kampanyamıza desteğin için arkadaşım belkide çok olduğumu düşüneceksin ama yinede geldim işte Hasta bir kardeşimiz için salat-ı tefriciye okuyoruz blogumu ziyaret ederek bize katılımını bekliyorum arkadaşım.hayırlı geceler diliyorum.

ELBİSTANLI dedi ki...

HZ.Muhammed ahlakı, HZ.süleyman saadeti, HZ.Eyübun sabrı, HZ.Yusufun güzelliği, HZ.Hamzanın cesareti, HZ.Ömerin adaleti HZ.Alinin bilgisive 124 bin Peygamberin duası sizlerle olsun.Cumanız mübarek olsun.Hayırlı geceler..

OĞLUMUN EN SEVDİĞİ REKLAM

FEEDJIT Live Traffic Feed